• امروز پنج شنبه 27 آذر 1393
  • آخرین بروزرسانی 1393/09/26 ساعت 13:57:46
کد خبر : 710
تاریخ و زمان ارسال : 1391/03/30 - 11:29:03
تعداد بازدید : 206
بر اثر بارندگی و جاری شدن سیل در شهرها و روستاهای بهشهر، بخش زیادی از زمین‌های کشاورزی و زیرساخت‌های این شهرستان طعمه سیلاب شد.
باران شدیدی که صبح و عصر روز گذشته و امروز در مناطق شهری و دشت این شهرستان بارید، خسارت‌هایی به بخش‌های کشاورزی، مناطق مسکونی و جاده‌های اصلی و فرعی و تاسیسات وارد آورد.

خسارت به ابنیه‌ها، تاسیسات آب و برق، پل‌ها، جاری شدن سیل در روستاهای آسیابسر، گرجی محله، شهیدآباد و آبگرفتگی معابر، مسدودشدن جاده اصلی بهشهر ـ نکا در منطقه بین عبور روستای کوهستان تا شهر رستمکلا، آبگرفتگی معابر عمومی در برخی نقاط به‌ویژه در محلات زیروان و گرائیل محله، خسارت به بخش کشاورزی شهرستان و متوقف شدن قطار به‌دلیل آبگرفتگی و سیل در ساعاتی از روز گذشته از مهم‌ترین خسارت‌های سیل دیروز در بهشهر است.

در پی این حوادث، ستاد حوادث غیرمترقبه شهرستان بهشهر به ریاست محمدرضا البرزی فرماندار بهشهر حضور مستمر در محل حادثه داشتند و به مدیریت حوادث پرداختند.

پاکسازی معابر ناشی از سیل در روستاهای آسیابسر، گرجی محله و شهیدآباد توسط نیروهای امدادی و محلی، بازگشایی مسیر مابین عبور کوهستان تا رستمکلا توسط نیروهای امدادی اعم از هلال احمر، نیروی انتظامی، منابع طبیعی، برق، شهرداری و به‌ویژه راهداری همچنین برداشتن قسمتی از نیوجرسی بین جاده به‌منظور هدایت آب به سمت مناطق پایین دست و پمپاژ آب به سمت رودخانه‌های فصلی داخل شهر از مهم‌ترین اقدامات ستاد حوادث مترقبه شهرستان بهشهر در صبح و عصر دیروز بود.

به گزارش فارس، با وجود خسارت‌های زیادی که در بخش مرکزی و مناطق شهری شهرستان بهشهر ناشی از بارندگی شدید و سیلاب اعلام شد اما در بخش کوهستانی و یانه‌سر بهشهر باران نرم بهاری بارید و خساراتی در بر نداشت.

میزان خسارت‌های وارده سیل به بخش‌های مختلف شهرستان بهشهر پس از بررسی اعلام می‌شود.

 
 
 
 
 
 
پیام روز
تابلو اعلانات
نقشه بهشهر
نظرسنجی
گالری تصاویر
آمار سایت
افراد آنلاین :
1
بازدید امروز :
53
بازدید دیروز :
721
بازدید کل :
702024