• امروز سه شنبه 2 دی 1393
  • آخرین بروزرسانی 1393/10/01 ساعت 07:19:13
کد خبر : 432
تاریخ و زمان ارسال : 1390/10/30 - 17:53:07
تعداد بازدید : 761
در ادامه دکتر محمد جمشیدی اردشیری که با استقبال پور شور مردم وارد مجلس شده بود، نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسائل سیاسی و اجتماعی منطقه بیان داشتند .
دکتر عبدالهاشم یعقوبی گلوردی دبیرکمسیون حقوقی ومشورتی دفتر تشخیص مصلحت نظام کشور در جمع قریب به 4 هزار نفر از مردم و فعالان سیاسی بهشهر و نکا و گلوگاه،از مردم منطقه به ویژه شهر استراتژیک بهشهر خواستند در انتخابات آتی تحت تاثیر احساسات قرار نگرفته و در انتخاب خود تعهد،تخصص و مردم داری را ملاک خود قرار دهند .

این همایش که با عنوان دوستداران خاندان نبوی با حضور دکتر محمد چمشیدی اردشیری در حسینیه شهمیرزادی های نکا برگزار گردیدآقای یعقوبی پیرامون مقام و منزلت پیامبر اعظم و سیره عملی ایشان به بیان سخنرانی پرداختند .

در ادامه دکتر محمد جمشیدی اردشیری که با استقبال پور شور مردم وارد مجلس شده بود،  نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسائل سیاسی و اجتماعی منطقه بیان داشته و خاطر نشان کرد : مقبولیت نظام با انتخابات نمایندگان اصلح محقق میشود .
 

در حاشیه این مراسم یعقوبی در مصاحبه با خبرنگار بهخبرگفت: در آینده نزدیک با مردم بهشهر در یک جمع عمومی گفتگو خواهد نمود و مسائل مهمی را در خصوص انتخابات مجلس نهم با مردم در میان خواهد گذاشت .

همچنین علاوه بر حضور آقای عبدالهاشم یعقوبی ، حاج آقا بنی کاظمی ،آقای عباس خمیری،دکتر مشتاق و... نیز در این همایش شرکت نموده اند
 
 
 
 
 
 
 
 
پیام روز
تابلو اعلانات
نقشه بهشهر
نظرسنجی
گالری تصاویر
آمار سایت
افراد آنلاین :
6
بازدید امروز :
26
بازدید دیروز :
583
بازدید کل :
704845