• امروز یکشنبه 30 آذر 1393
  • آخرین بروزرسانی 1393/09/29 ساعت 07:51:34
اهدا لوح بسیجی نمونه ار سوی حضرت آیت الله خامنه ای به پزشک بهشهری
کد خبر : 194
تاریخ و زمان ارسال : 1390/09/07 - 19:47:32
تعداد بازدید : 957
که آقای دکتر علی رضا یعقوبی گلوردی ، نخبه جامعه پزشکی ایران که هم اینک ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی را به عهده دارند نیز مفتخر به دریافت لوح تقدیر از سوی رهبر انقلاب گردید .
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح دیروز در اجتماع با شكوه هزاران نفر از اقشار نمونه ی بسیج سراسر كشور، بسیج را رهروِ پرافتخار مكتب عاشورا، یادگار ماندگار و الهام‌بخش ملت ایران در تاریخ، و حركتی از دل مردم و برای مردم خواندند و با اشاره به عصبانیت زورگویان جهان از قدرت الگوسازی نظام اسلامی خاطرنشان كردند: امروز شعارهای مردم مصر و تونس در نیویورك و كالیفرنیا تكرار می‌شود و مردم مصر و تونس نیز به صراحت، حزب الله، حماس و جهاد را الگوی خود می‌خوانند و همه می‌دانند كه این گروه‌ها نیز، درس استقامت و شكستن بت‌های استكبار را از معلم اول عصر جدید بشر، یعنی امام بسیجی ملت ایران و ملت صبور و مقتدرش فرا گرفته‌اند.
 
سردار نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفان هم در گزارشی بیان داشتند: تقویت بنیه معنوی، زنده نگه داشتن روحیه دفاع و ایثار با استفاده از برنامه های فرهنگی نظیر كاروان‌های راهیان نور، تمركز بر جهاد علمی و اقتصادی و راه اندازی نظام تربیتی با تعالی معرفت بصیرت و اخلاق بسیجیان از برنامه این سازمان بوده است.
در ادامه مراسم تعدادی از بسیجیان نمونه در بخش‌های مختلف دانشگاهی، فرهنگی، دانش‌آموزی و ورزشی مورد تقدیر از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای قرار گرفته اند که آقای دکتر علی رضا یعقوبی گلوردی ، نخبه جامعه پزشکی ایران که هم اینک ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی را به عهده دارند نیز مفتخر به دریافت لوح بسیجی نمونه از سوی رهبر انقلاب گردید .
دکترعلی رضا یعقوبی گلوردی متولد شهرستان نکا بوده و دوران تحصیلات ابتدایی و زندگی نوجوانی و فعالیت های اجتماعی خود را در شهر بهشهر سپری کرده است. وی در دوران انقلاب از مبارزین نوجوان شهرستان بهشهر بوده و پس از انقلاب در پایگاه های بسیج شهرستان بهشهر به فعالیت های علمی و فرهنگی پرداخته است . در اعوان نوجوانی و همزمان با هشت سال دفاع مقدس ، از پایگاه های شهر بهشهر چندین بار به جپهه ها اعضام شده و قریب دو سال در مناطق عملیاتی مریوان،پاوه ،ماهوت عراق ،سلیمانیهو شلمچه در واحد های ادبات و پیاده حضور فعالی داشته است .
وی پس از جنگ تحمیلی با شرکت در آزمون سراسری در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شده و هم اکنون نیز با مدرک فوق تخصص قلب ،به عنوان یکی از جراحان ماهر قلب ایران در تبریز ، به انجام عمل قلب باز مشغول می باشند . 
 
خانواده دکتر یعقوبی هم اکنون در شهر بهشهر زندگی کرده و پدر ایشان که قاضی بازنشسته می باشند به عنوان امام جماعت حسینیه ارشاد سنگ ذغال بهشهر می باشند .

ایشان هم اکنون به عنوان ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی(و قائم مقام وزیر بهداشت در استان ) مشغول خدمت به مردم درایران اسلامی هستند. سوابق مديريتي, و علمی دکتر یعقوبی به شرح ذیل می باشد ؛

مديركل بيمه خدمات درماني استان آذربايجان شرقي - قائم مقام درمان و داروي دانشگاه علوم پزشكي تبريز - مدير درمان دانشگاه علوم پزشكي تبريز - معاون پشتيباني دانشگاه علوم پزشكي تبريز - عضو شوراي دانشگاه علوم پزشكي تبريز - عضو كميته گزينش اساتيد دانشگاه علوم پزشكي تبريز - عضو كميته رسيدگي به تخلفات هيئت علمي - رئيس هيئت مديره تعاوني چندمنظوره دانشگاه علوم پزشكي تبريز - رئيس مركز تحقيقات قلب و عروق - عضو هيئت امناي و هيئت مديره مجمع خيران استان آذربايجان شرقي - رئيس سازمان بسيج جامعه پزشكي سپاه عاشورا -رياست بيمارستان امام رضا (ع) تبريز - مدير مسئول مجله تخصصي قلب jornal of cardiovascular and thoracic Research - رياست بيمارستان قلب و عروق شهيد مدني تبريز فعاليت‌هاي علمي، پژوهشي - چاپ مقالات داخلي و خارجي به تعداد 21 مورد - ارائه مقاله در كنگره‌هاي خارجي و داخلي به تعداد 17 مورد - ترجمه كتاب به تعداد دو مورد - شركت در طرح‌هاي تحقيقاتي به عنوان مجري و همكار اصلي 19 مورد.
 
 
 
تصویر حکم مسئولیت دکتر از سوی وزیر محترم بهداشت
 
 
 
 
دکتر یعقوبی به همراه وزیر بهداشت در سرکشی از روستا ها
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ذکر منبع به نام بهخبر الزامی می باشد
 
 
 
 
 
 
پیام روز
تابلو اعلانات
نقشه بهشهر
نظرسنجی
گالری تصاویر
آمار سایت
افراد آنلاین :
4
بازدید امروز :
519
بازدید دیروز :
629
بازدید کل :
704111